תפריט

לילא

לילא נולדה בבלרוס (ברית המועצה לשעבר) ב10.02.1970. בשנת 1994 סיימה את תואר M.A. במדע הומניטארי (עיתונאות, פילוסופיה, פסיכולוגיה) באוניברסיטת בלרוס. עלתה לארץ ב-1995. בשנת 2000, באמצעות שיטת ריברסינג, התנסתה ספונטנית במצב התודעה המוחלטת (סמאדהי, הארה), שגרם לטרנספורמציה עמוקה בכל התחומים של חייה. באותה שנה פגשה את אננדה והחלה ללמוד אצלו. מאז גילתה לעצמה את הדרך החדשה – דרך תרגול, לימוד והוראת יוגה.
ב-2010 לילא קיבלה חניכה רוחנית ששייכה אותה לפאראמפארה (שושלת המורים הסמכותית) והעניקה לה תואר מאסטר יוגה (Yogi Raj) עם סמכות ללמד את כל האספקטים של היוגה.
כיום לילא מלמדת האטה יוגה וראג’ה יוגה (טכניקות ריכוז – דהאראנה ומדיטציה-דהיאנה), מתמחה בחקירת יוגה-סוטרות של פאטנג’לי. כמו כן מתמחה בתחום יוגה-טנטרה, העצמה מינית לזוגות, נשים וגברים, יוני ולינגם מסאג', יוגה להריון והכנה ללידה, המאופיינים בגישה יוגית המאפשרת התנסות בלידה פעילה, ביתית, טבעית ורכה. לילא ואננדה הורים ל-3, בעלי התנסות יוצאת דופן בלידה אורגזמית ביתית בלי ליווי של מילדת. הקורס “הריון ולידה פעילים בגישה יוגית” שפותח על-ידי לילא מבוסס על הניסיון החיובי האישי שלה ומביא מידע ייחודי שמטרתו להעלות מודעות להריון ולידה פעילים בחברה הישראלית.
לילא – מחברת מאמרים אנליטיים רבים המגלים את סודותיה של הפסיכולוגיה האנושית ומתארים דרכים וטכניקות שבאמצעותן אפשר לשלוט בתנודות ההכרה במטרה להגיע להגשמה עצמית.
ניסיון מעשי רב וידע עשיר שנרכש לאורך השנים, מאפשרים ללילא לפתח את השיטות היעילות ביותר המבוססות על שילוב של טכניקות האטה וראג’ה יוגה על מנת להשפיע על המבנה הפסיכו-אנרגטי. לילא היא המחברת של הקורס  “Ishitva”  – בניית המציאות. מטרתו – לארגן מחדש את המרחב האישי המנטלי וליצור חופש פנימי מדפוסי חשיבה, תבניות ודעות קדומות. הקורס נועד לעזור לנהל מצבים פסיכו-רגשיים, להגיע להבנה עמוקה של כללי בניית המציאות ולממש את הכוונה.
לילא מארגנת ריטריטים בתאילנד (יוגה, טנטרה, מדיטציה, שמאניזם) שהפכו מאוד פופולריים בשנים האחרונות. (תמונות ותגובות מריטריטים הקודמים: כאן   )

facebook youtube instagram
ווצאפ ווצאפ
השאירו פרטים