67221464_700203033774146_4924987295506890752_n

 

אנו מזמינים אתכם לסדנת פליסטיק עם בועז
לבית הספר ליוגה ואמנויות הגוף Ishitva
על השיטה ועל המייד…
את תחום התנועה הכרתי בגיל 38.
חסר נסיון מוחלט בלי רקע של שום טכניקה\ריקוד\אקרובטיקה\ג׳ימנסטיקה או כל חוג שהוא משחר הילדות או הבגרות מלבד ג׳ים- כח ומשקולות.
בדיעבד, הייתה חכמה פנימית שידעתי שמתקיימת ושמרה אותי מפציעות נפוצות בסביבה קשוחה שכזו כמו מכון כושר. התנועה מצאה אותי.
ממש במקרה. הפכה לייעוד והיום יש קהילה גדולה שמתפתחת עם התובנות שאני מעניק לה. הן בתחום התודעה והן בתחום הגוף.
לאחרונה אני מתעמק בתחום הפלסיבו וההשפעה שלו הביולוגית ברמת המיקרו על הגוף, על המציאות ועל ההימצאות הכללית בחיים.
פלייסטיק נכנס לחיי כשטף דיבור, כרצף תמונות, שמקבץ תנועות שנמשכו תחילה שעתיים. אחרי כל מפגש עם עצמי אני כותב ומצייר את המידע וחוזר לחקור אותו. כך היה ב-2013. לא תכננתי טכניקה. האנשים הגדירו אותה לתוך זה ומאז אני מייצג את הפלייסטיק בארץ ובעולם והיא סימן רשום כדי להגן על שמה היות ויש מקל וכולם מכירים את המקל בעולם התנועה, הכושר, אומנויות הלחימה והפיטנס.
אז מה מיוחד בפלייסטיק? לא מעט שואלים. הרבה עובדים עם המקל. ראשית, אני אדייק ואומר שאף בקורס מורים, אני מבקש מהמורות שלי לא לספר מה זה. אלא להזמין לחוות. זו תהיה פתיחה טובה לרכך את האגו שמושך לכיוון אחד והוא השוואות ומדדים וקומות- זה למעלה זה למטה.
והיות והפלסיבו עובד בתגובה על הגוף כל הזמן אז פלייסטיק שהיא טכניקה צעירה ממש בת זמננו, יכולה למצוא את עצמה מחוץ לתודעה אם יחשבו עליה כעל תרגול עם מקל.
המקל הוא הכלי של המורה לדייק את התנועות בפלייסטיק. התנועות מעודדות חיבור רקמות. מתחילת דרכי בעולם התנועה שמתי לב די מהר שיש הרבה טקסט ורוב המתרגלים בטוחים שהתנועה ״תעשה את העבודה״ ותבריא אותם. עם הזמן מצאתי את כל הגורמים במפגש עם מורה, תנועה, שיעור שיביאו באמת להבראה ולא לאשלייה שלה. אחד העיקריים- אחדות וחיבור.
לחבר את כל התאים לתוך התנועה, עם כוונה, עם נשימה מדוייקת ולהניע את הנוזלים שבגוף המייצגים עבורי את מקום משכנה של הנשמה- אם יש כזו . ומארג הנוזלים הזה חייב להתעורר בכל מרקם ודרך פלייסטיק להתאחד לחיבור ומשם להתעוררות.
אילו ריאקציות אני אמור לראות מתרגול מקל- הראשונות הן בכי.
לפעמים של חודש. אחכ תנאים סביבתיים. משם ההומאוסטזיס מתחיל להתאזן. התודעה נרגעת. יש סינון במידע. מטילים ספק במוחלטות האמת שהסביבה חיה באה. נשאלת השאלה לגבי משמעותה של כל מילה.
הכל נחווה כשרשרת של תגובות בגוף ולא בתוך תרדמת. ״עונג״ הוא עקרון של הפלייסטיק הנלמד עם הזמן עי מתרגליו- עליהם להתייחס לתרגול כחיפוש אחר העונג ולא להגמיש-לחזק-למתוח ולכפות על הגוף להיות במנח בדיוק כמו שלא כופים על מוסיקה לצאת.
כיום אני מסתובב בארץ ובעולם ונותן לאנשים לטעום, להרגיש , להתחבר.
אני הקפאתי את ההכשרות משום שעליי לדייק את האנשים המתאימים לייצג את השיטה. אני מחפש אקספלוררים שמפרקים ומרכיבים מחדש את האגו שלהם ומבינים שהוא רק כלי עבוטרם ואינו פנס דרך לפיו הולכים. חוקריגוף ותודעה. מחשבה פתוחה. פחות את אלו שנעולים בתוך אמת. אמת תנועתית. אמת תודעתית.
אני רוצה את אלו שיודעים לכתוב טקסט ומודעים לזה שיצטרכו למחוק אותו ולשמר את חוויתו.
https://www.theflystick.com/about
https://www.facebook.com/TheFlystick/
מקום:
בית הספר ליוגה ואמנויות הגוף Ishitva
המרגוע 10
הוד השרון
תאריך;
7/12 יום שישי
זמן:
10.00-13.00
מחיר:
180 ש.ח.

להרשמה 0546364727
אננדה