Tipulim-Ananda

“פשוט חשבתי שזמן נהדר לפנות למטפל בגוף זה כשהכל נראה בסדר, אינך צריך להבין מה נכנס למינוס, ולכן אתה יכול לחפש היכן “להוסיף” את זה.
ולמה חשבתי על זה. פניתי לפואת אננדה עם כאבי גב. הגב שלי כאב שנה מאז שילדתי ​​תינוק. במהלך תקופה זו פניתי מספר פעמים למומחים שונים. ובכל פעם זה היה מוצלח – או שמשהו אחר הפסיק לכאוב, או שחררו מהדקים שלא ידעתי אפילו עליהם. אבל המקום הזה מאחור, במידה מסוימת, תמיד טרח.
וכך אננדה מתחיל באבחון שלו. והוא מייד אומר: יש בעיה בטונוס השרירים, וזה הרבה יותר חמור מהגב. אוקיי, טונוס זה כל כך טונוס.
הוא העלה את רוחו במשך זמן רב. ואז הרים את גבו – גם גבו נעשה קל יותר. אך ניסים אמיתיים החלו מאוחר יותר.
כבר זמן מה שנרדמתי בצורה גרועה מאוד. ואפילו חשבתי שזה נורמלי – אם ישנתי שנה במצב ברור רק לבת שלי, אני מתעורר כמה פעמים בלילה וכמעט אף פעם – מרצוני החופשי, אז איך כל המערכת הזו לא יכולה להישבר? ולפעמים נרדמתי רע, לא רק בערב, אלא גם אחרי האכלות בלילה. אז הלילה נשבר עוד יותר.
ואז בערב אחרי הפגישה עם אננדה: נרדמתי בדיוק כשהתקרבתי לכרית. כמה פעמים האכלתי בלילה – אני לא זוכר, כי אם הייתי פוקח את עיניי, רק כדי למצוא את הילד במיטה. למחרת – רענן ונח. וכך – כל יום.
ובמקביל, נוסחת הארומה הגיעה מרגיעה – והירדמות שוב הפכה לאחד הרגעים הנעימים ביותר ביום עבורי.
אננדה פואט, תודה רבה. לפתור בעיה שהלקוח טרם הספיק לנסח זאת אירובטיקה”

…..

“רוצה לשטף אותכם בחויות שהיו לי אחרי הטיפול אצל אננדה. הייתה לי תחושות כאב בכל מיני חלקים בגוף, והרגשה של תפקוד לקוי בשרירים. אחרי בדיקות פשוטות (הם נראו פשוטות, אבל לא ברור איך הן היו קשורות בדיוק לבעיות שחוויתי), קיבלתי טיפול משחרר ביותר, ששיפר את התפקוד הפיזית של הגוף, מצב רוח מורם שנמשך כמה ימים, קלילות בהליכה והיעלמות של כאבים. תודה אננדה על הפלאים שאתה עושה!”

…..

“יקרים רוצה לשתף אותכם בחוויה נפלאה שחווה בארבע שעות האחרונות. הייתי בטיפול אצל אננדה או נכון יותר לאמר עדיין בטיפול. לא מצליחה לתאר ולהסביר את מה שעבר עלי שם ומה שעובר עלי עכשו. תחושה של שחרור עד כדי ריחוף רוגע אמיתי ועונג מושלם. לא ציפיתי לתוצאות. רק רציתי לשתף שתדעו שיש דרך להשתחרר ולשחרר”

…..

Dear Ananda, every interaction with you and Lila always gives a lot of positive energy, feeling of love and goodness, as well as a lot of useful information. But the last visit to you was somehow exceptionally special! I arrived with a load of stress and fatigue accumulated over the past couple of years. Heartache arrhythmia, shortness of breath, insomnia, back pain … And after only an hour and a half, 0 of the previous symptoms, and with 100% uplifted mood, a huge surge of strength and energy, lightness, calmness and tranquility! Almost a month has passed, but I never cease to be amazed at the ease in the body and the surge of energy. Ananda, dear, you’re a true magician! Thank you very much for your love, kindness and your healing! We all love you very much and look forward to meeting you in America, so that not only the Israelis enjoy socializing with you and your healing!

….

“התמזל מזלי ובאופן לא מתוכנן התפנה מקום לטיפול אחרי השעור.
החוויה הייתה מדהימה. אני סובלת מכאבים הרבה זמן ובתהליך של איבחון קשוב ועדין של אננדה, היה אפשר בהמשך לקבל מענה מדויק לכאביי. הטיפול נעשה עם הרבה אהבה, סבלנות, נתינה, הקשבה ומקצועיות.
בשורה התחתונה חוויה מופלאה של ריפוי ובריאות.
תודה רבה אננדה”